Just nu

  • 11 spelare online
  • 228 048 frågor
  • 21 879 medlemmar
  • 7 581 ämnen


Info

vetgirig.nu startades 2004 och målet är att den ska väcka intresse för att lära sig lite nya saker på ett lekfullt sätt.

Svar på vanliga frågor finns här. Allmänna frågor tar du med fördel här.

Det finns även en wiki-baserad guide om vetgirig som beskriver olika saker om sajten. Gå till guiden

Om du är ny på sajten kan du bläddra igenom vår guide för nybörjare (tar bara någon minut).


Vill du komma i kontakt med oss gå till vår kontaktsida .


Statistik

Förra veckanVeckan innan detändring
Inloggade1086410424440
Besök3930438519785
Nya medlemmar1277453
Spelade dueller1073885188
Deltagare i Vetligan104849762722
Deltagare i Topplistan3961386299
Aktiva privata ligor515554-39
Hem