Just nu

  • 26 spelare online
  • 229 570 frågor
  • 20 350 medlemmar
  • 7 614 ämnen


Info

vetgirig.nu startades 2004 och målet är att den ska väcka intresse för att lära sig lite nya saker på ett lekfullt sätt.

Svar på vanliga frågor finns här. Allmänna frågor tar du med fördel här.

Det finns även en wiki-baserad guide om vetgirig som beskriver olika saker om sajten. Gå till guiden

Om du är ny på sajten kan du bläddra igenom vår guide för nybörjare (tar bara någon minut).


Vill du komma i kontakt med oss gå till vår kontaktsida .


Statistik

Förra veckanVeckan innan detändring
Inloggade100321001814
Besök35270310334237
Nya medlemmar3957-18
Spelade dueller659551108
Deltagare i Vetligan9372935220
Deltagare i Topplistan368036764
Aktiva privata ligor573576-3
Hem