Just nu

  • 42 spelare online
  • 227 076 frågor
  • 22 576 medlemmar
  • 7 555 ämnen


Info

vetgirig.nu startades 2004 och målet är att den ska väcka intresse för att lära sig lite nya saker på ett lekfullt sätt.

Svar på vanliga frågor finns här. Allmänna frågor tar du med fördel här.

Det finns även en wiki-baserad guide om vetgirig som beskriver olika saker om sajten. Gå till guiden

Om du är ny på sajten kan du bläddra igenom vår guide för nybörjare (tar bara någon minut).


Vill du komma i kontakt med oss gå till vår kontaktsida .


Statistik

Förra veckanVeckan innan detändring
Inloggade108649988876
Besök39304329866318
Nya medlemmar1275968
Spelade dueller1073783290
Deltagare i Vetligan104849874610
Deltagare i Topplistan3961393427
Aktiva privata ligor515542-27
Hem