Just nu

  • 57 spelare online
  • 227 344 frågor
  • 22 160 medlemmar
  • 7 568 ämnen


Info

vetgirig.nu startades 2004 och målet är att den ska väcka intresse för att lära sig lite nya saker på ett lekfullt sätt.

Svar på vanliga frågor finns här. Allmänna frågor tar du med fördel här.

Det finns även en wiki-baserad guide om vetgirig som beskriver olika saker om sajten. Gå till guiden

Om du är ny på sajten kan du bläddra igenom vår guide för nybörjare (tar bara någon minut).


Vill du komma i kontakt med oss gå till vår kontaktsida .


Statistik

Förra veckanVeckan innan detändring
Inloggade1086410236628
Besök39304301739131
Nya medlemmar1274780
Spelade dueller1073944129
Deltagare i Vetligan104849824660
Deltagare i Topplistan39613769192
Aktiva privata ligor51547837
Hem