Just nu

  • 7 spelare online
  • 230 869 frågor
  • 18 133 medlemmar
  • 7 644 ämnen


Info

vetgirig.nu startades 2004 och målet är att den ska väcka intresse för att lära sig lite nya saker på ett lekfullt sätt.

Svar på vanliga frågor finns här. Allmänna frågor tar du med fördel här.

Det finns även en wiki-baserad guide om vetgirig som beskriver olika saker om sajten. Gå till guiden

Om du är ny på sajten kan du bläddra igenom vår guide för nybörjare (tar bara någon minut).


Vill du komma i kontakt med oss gå till vår kontaktsida .


Statistik

Förra veckanVeckan innan detändring
Inloggade95469559-13
Besök3583435077757
Nya medlemmar4060-20
Spelade dueller607838-231
Deltagare i Vetligan8859883227
Deltagare i Topplistan3525350619
Aktiva privata ligor5835767
Hem