Just nu

  • 31 spelare online
  • 230 425 frågor
  • 18 723 medlemmar
  • 7 636 ämnen


Info

vetgirig.nu startades 2004 och målet är att den ska väcka intresse för att lära sig lite nya saker på ett lekfullt sätt.

Svar på vanliga frågor finns här. Allmänna frågor tar du med fördel här.

Det finns även en wiki-baserad guide om vetgirig som beskriver olika saker om sajten. Gå till guiden

Om du är ny på sajten kan du bläddra igenom vår guide för nybörjare (tar bara någon minut).


Vill du komma i kontakt med oss gå till vår kontaktsida .


Statistik

Förra veckanVeckan innan detändring
Inloggade96678978689
Besök36814271329682
Nya medlemmar5172-21
Spelade dueller68963950
Deltagare i Vetligan8876884036
Deltagare i Topplistan3528350622
Aktiva privata ligor55052327
Hem