Just nu

  • 54 spelare online
  • 228 301 frågor
  • 21 540 medlemmar
  • 7 587 ämnen


Info

vetgirig.nu startades 2004 och målet är att den ska väcka intresse för att lära sig lite nya saker på ett lekfullt sätt.

Svar på vanliga frågor finns här. Allmänna frågor tar du med fördel här.

Det finns även en wiki-baserad guide om vetgirig som beskriver olika saker om sajten. Gå till guiden

Om du är ny på sajten kan du bläddra igenom vår guide för nybörjare (tar bara någon minut).


Vill du komma i kontakt med oss gå till vår kontaktsida .


Statistik

Förra veckanVeckan innan detändring
Inloggade108649924940
Besök3930438378926
Nya medlemmar1278146
Spelade dueller1073955118
Deltagare i Vetligan104849589895
Deltagare i Topplistan39613747214
Aktiva privata ligor515573-58
Hem