Just nu

  • 63 spelare online
  • 229 673 frågor
  • 20 128 medlemmar
  • 7 617 ämnen


Info

vetgirig.nu startades 2004 och målet är att den ska väcka intresse för att lära sig lite nya saker på ett lekfullt sätt.

Svar på vanliga frågor finns här. Allmänna frågor tar du med fördel här.

Det finns även en wiki-baserad guide om vetgirig som beskriver olika saker om sajten. Gå till guiden

Om du är ny på sajten kan du bläddra igenom vår guide för nybörjare (tar bara någon minut).


Vill du komma i kontakt med oss gå till vår kontaktsida .


Statistik

Förra veckanVeckan innan detändring
Inloggade99949999-5
Besök3354232938604
Nya medlemmar4256-14
Spelade dueller840728112
Deltagare i Vetligan9275925421
Deltagare i Topplistan365736525
Aktiva privata ligor558562-4
Hem