Just nu

  • 19 spelare online
  • 237 151 frågor
  • 14 208 medlemmar
  • 7 788 ämnen

Info

vetgirig.nu startades 2004 och målet är att den ska väcka intresse för att lära sig lite nya saker på ett lekfullt sätt.

Svar på vanliga frågor finns här. Allmänna frågor tar du med fördel här.

Det finns även en wiki-baserad guide om vetgirig som beskriver olika saker om sajten. Gå till guiden

Om du är ny på sajten kan du bläddra igenom vår guide för nybörjare (tar bara någon minut).


Vill du komma i kontakt med oss gå till vår kontaktsida .


Statistik

Förra veckanVeckan innan detändring
Inloggade86148637-23
Besök28801270551746
Nya medlemmar2651-25
Spelade dueller528425103
Deltagare i Vetligan7393738013
Deltagare i Topplistan28782922-44
Aktiva privata ligor5355350
Besvarade frågor394818406369-11551
Hem